tuv iso

kmg spotkanie janusz majer fot tomasz szumski 140x140Fotorelacja ze spotkania z himalaistą, podróżnikiem, Januszem Majerem.

19 grudnia 2013 roku tuż przed świętami w ramach Klubu Miłośników Gór gościliśmy Janusza Majera, który wspominał swojego przyjaciela Artura Hajzera, jednego z najbardziej doświadczonych polskich himalaistów, zmarłego tragicznie na stokach Gasherbruma I. 

czytaj więcej

 Marian Hudek 140W drodze ku koronie ziemi - spotkanie z alpinistą, himalaistą, podróżnikiem Marianem Hudkiem w ramach Klubu Miłośników Gór.

Agencja Extreme Group i Dom Kultury Chwałowice zaprasza wszystkich miłośników gór na kolejne spotkanie w ramach Klubu Miłośników Gór. Tym razem gościem specjalnym będzie Marian Hudek, z którym będziemy "zdobywać" koronę ziemi.

czytaj więcej

0Fotorelacja ze spotkania z himalaistą Alkiem Lwowem.

24 października 2013 r. w Domu Kultury Chwałowice odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Klubu Miłośników Gór. Gościem specjalnym był znany himalaista Aleksander Lwow. Serdecznie dziękujemy za liczny udział i zapraszamy na kolejne spotkanie już 28 listopada:) Wydarzenie zorganizowali: Dom kultury Chwałowice oraz Agencja Extreme Group.

czytaj więcej

2Mount Everest, K2 i Proad Peak zimą - spotkanie z himalaistą Alkiem Lwowem w ramach Klubu Miłośników Gór.

Agencja Extreme Group i Dom Kultury Chwałowice zaprasza wszystkich miłośników gór do Klubu Miłośników Gór. Wszystko, co dotyczy gór i ludzkiej działalności w górach: spotkania, pokazy slajdów, filmów górskich, prezentacje, prelekcje i dyskusje oraz górskie after party.

czytaj więcej

serce140W SŁUSZNEJ SPRAWIE - autorski program szkoleń z pierwszej pomocy.

W słusznej sprawie to autorski program szkolenia, poprawiający bezpieczeństwo pracowników poprzez cykl szkoleń w zakresie pierwszej pomocy. Wszystkie nasze szkolenia i kursy bazują na najnowszych standardach medycznych, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że szkolenia są dynamiczne i ciekawe.

czytaj więcej

Beerfest Pod KycmolemZaproszenie na I LOMNIANSKI BEERFEST POD KYCMOLEM

W dniach 27-29.09.2013 u naszego partnera Wellness hotel Pod Kycmolem w Horni Lomna w Czechach odbędzie się I Lomnianski Beerfest. Organizatorzy zapewniają doskonałą muzykę, wyśmienitą kuchnię oraz oczywiście wspaniałe piwo o wyjątkowym smaku z własnego mini browaru. Na pewno nie zabraknie dodatkowych atrakcji nie tylko dla

czytaj więcej

picnic-book-cover140EXTREME GROUP na MP Picnic Day w Sielskiej Osadzie Firleje

19 lipca 2013 wzięliśmy udział w I MP Picnic Day, który odbył się w malowniczym miejscu jakim niewątpliwie jest Sielska Osada Firleje. Na branżowy piknik zaproszeni zostali planiści z korporacji oraz agencji eventowych. Formuła imprezy zakładała prezentację oferty firm i obiektów pod kątem spotkań plenerowych, aktywności outdoorowych, bankietów,

czytaj więcej

capiatalsafety pokaz elektrownia rybnik 140Prezentacja sprzętu Capital Safety dla Elektrowni Rybnik S.A

Kolejny pokaz z użyciem specjalnego Demo Vana został przeprowadzony dla przedstawicieli Elektrowni Rybnik S.A. oraz spółek zależnych, funkcjonujących w okolicach elektrowni. Oprócz pokazu sprzętu uczestnicy zostali zaznajomieni z niebezpieczeństwami czychającymi podczas prac na wysokości.

czytaj więcej

Imprezy plenerowe eu extreme group 1EXTREME GROUP na festynie 110-lecie istnienia Kopalni Węgla Kamiennego w Chwałowicach

23 czerwca odbyło się wielkie święto w Chwałowicach. Tamtejsza kopalnia węgla kamiennego obchodzi w tym roku 110-lecie istnienia. Z tej okazji odbył się festyn, na który przyszło kilka tysięcy ludzi! Impreza rozpoczęła się tuż po godzinie 15.00.

czytaj więcej

capimPokaz sprzętu Capital Safety w Chorzowsko-Świętochłowickim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji

Extreme Group jako autoryzowany przedstawiciel na Polskę firmy Capital Safety przeprowadziła kolejny pokaz z użyciem specjalnego Demo Vana. Pokaz wykonano na konstrukcji, zabudowanej w tylnej części samochodu. Urządzenie testowe składało się 

czytaj więcej

safemPokaz systemów ratowniczych Capital Safety Advanced 5-Piece Hoist System

17 czerwca dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej przeprowadziliśmy pokaz sprzętu firmy Capital Safety. Podczas pokazu zaprezentowaliśmy innowacyjne modele uprzęży ExoFit Nex, Delta, First oraz urządzenia samohamowne Sealed-Blok z korbą i funkcją RSQ, Nano-Lok, Rebel.

czytaj więcej

hermeticExtreme Group dla Lederle Hermetic spektakularny pokaz Ice Show

13 czerwca dla firmy Lederle Hermetic uświetniliśmy cykl szkoleń. W evencie udział wzięli przedstawiciele firmy oraz zaproszeni goście. Spotkanie odbyło się w bardzo malowniczym miejscu, jakim niewątpliwie jest Jura krakowsko-Częstochowska oraz idealnie wkomponowanym w otoczenie hotelu POZIOM 511 Design Hotel & SPA

czytaj więcej

 MG 9071-maleEXTREME GROUP na festynie „Świętujemy razem, bo w rodzinie jest najlepiej”

W niedzielę 26 maja w Parku Górnika za Domem Kultury Chwałowice odbył się festyn „Świętujemy razem, bo w rodzinie jest najlepiej”. Po stronie Extreme Group było zapewnienie atrakcji dla dzieci.
Nasze dmuchańce jak to zawsze bywa, oblegane były przez cały czas trwania festynu.

czytaj więcej

igry2013Najwyższa ścianka wspinaczkowa na juwenaliach IGRY 2013 w Gliwicach

Maraton studenckiej zabawy wystartował w niedzielę 12.05.2013 i trwał do soboty 18.05.2013 Jedna z największych imprez w mieście to atrakcje nie tylko dla studentów, ale i dla wszystkich Gliwiczan. Juwenalia co roku przyciągają kilka tysięcy studentów. Obok koncertów, atrakcjami były pokazy beatboxingu i breakdance’a.  

czytaj więcej

podiumNajlepsze imprezy integracyjne tylko z Extreme Group !!! Mamy podium !!!

Znaleźliśmy się w trójce najlepszych realizacji imprez integracyjnych z wykorzystaniem aktywnego outdooru w roku 2012!!!
Nasz projekt "Żyć trzeba albo niebezpiecznie, albo w ogóle" przygotowany dla naszego stałego klienta Grupy Kapitałowej IDM SA znalazł uznanie ponad 30 osobowej kapituły. 

czytaj więcej

costa study tour 2013 mediterranea2STUDY TOUR wszystko o rejsach integracyjnych dla firm 16-21.04.2013

W ramach programu Cruising Expert wybraliśmy się na rejs szkoleniowy na pokładzie statku Costa Mediterranea na trasie Savona-Barcelona-Majorka-Korsyka-Marsylia-Savona. Zdajemy sobie sprawę, że aby dobrze sprzedawać rejsy wycieczkowe, czuć się pewnie i przekonująco reklamować ten produkt najlepiej jest osobiście poznać statki i miejsca do których wysyłamy 

czytaj więcej

logo mp power awardsEXTREME GROUP nominowana do nagrody MP Power Projekt 2013

Mamy nominację do MP Power Projekt !!!

Więcej po gali MP POWER NIGHT, która odbędzie się 26 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Muranów.

czytaj więcej

Logo Petzl

Od dziś robimy przeglądy i legalizację sprzętu Petzla

Uzyskaliśmy kolejny certyfikat kompetencji w zakresie kontroli Sprzętu Ochrony Indywidualnej (SOI) do prac na wysokości. W dniach 11-13.02.2013 Arkadiusz Grządziel brał udział w szkoleniu, na którym zapoznał się z procedurami kontroli następujących kategorii SOI: łączników, uprzęży, bloczków, kasków, ląży, lin i przyrządów zaciskowych, zjazdowych,

czytaj więcej

logo iso

Kolejny audyt ISO 9001:2008 dla EXTREME GROUP

Kolejny audyt ISO potwierdza, że EXTREME GROUP spełnia wymagania dotyczące normy ISO 9001:2008. Dokument jest gwarantem wysokiego, światowego standardu systemu zarządzania EXTREME GROUP a tym samym dowodem na najwyższą jakość wszystkich procesów zachodzących w firmie.  

czytaj więcej

fbFacebook – odwiedź profil Agencji EXTREME GROUP i SKLEPU EXTREME

Zapraszamy do śledzenia profilu Agencji EXTREME GROUP i SKLEPU EXTREME na Facebook i poznawania szczegółów dotyczących firmy i jej produktów.

czytaj więcej

Aktualności


Realizacja ORTH Multimedia

Copyright © 2013. Agencja Extreme