tuv iso

Super Rejsy

superrejsy2

 zip

 

 

 

 

 Z dala od przeciętności.

Przejażdżka na wielbłądzie po plaży, nurkowanie tuż nad rafą koralową na Karaibach, delektowanie się rzadkim winem czy poszukiwanie skarbów w Muzeum Ermitaż. Z pomocą doświadczonych przewodników, którzy zawsze chętnie opowiedzą historię słynnych chińskich wojowników Terracotta albo o hodowli łososia na Alasce. Różnorodność przekraczająca Twoje oczekiwania? Zarówno na lądzie, jak i na morzu są to niezwykłe wakacje. Ponieważ każda chwila powinna być wyjątkowa. 

Nowe trendy wyjazdów motywacyjnych

Rejsy wycieczkowe to absolutna nowość w sektorze MICE. Obecnie jeden z najmodniejszych sposobów podróżowania i zwiedzania świata, połączenie niezliczonych ilości atrakcji i najwyższego standardu usług z konkretnym celem jaki stawia sobie dana firma aby zmotywować, czy też nagrodzić swoich pracowników lub kontrachentów. Uczestnicząc w rejsie mamy okazję poznawania świata z zupełnie innej perspektywy i odkrywania wielu ciekawych miejsc, do których dociera się „pływającym resortem” bez uciążliwego pakowania się, przenoszenia z miejsca na miejsce, transferów itp...

Sam rejs jest połączeniem zwiedzania i rozrywkowej podróży podczas której płynąc głównie nocą – każdego dnia można budzić się w innym miejscu odkrywając malownicze porty, piękne plaże, rajskie wyspy, biorąc udział w licznych programach fakultatywnych lub organizując sobie czas wolny zupełnie niezależnie. 

Dużo więcej niż hotel 

Sam statek wycieczkowy to zdecydowanie więcej niż hotel, to resort oferujący podróżującym mnóstwo atrakcji. To jedyne w swoim rodzaju konferencyjne venue. Które „podróżuje” ze swoimi klientami. Zakwaterowanie w komfortowych kabinach i luksusowych apartamentach czyni sam rejs bardzo wygodnym i oferuje sporo możliwości przy kwaterowaniu grup. Różnorodność sal wielofunkcyjnych; od kameralnych typu boardroom do audytoriów na ponad 1000 osób czy też amfiteatrów pod gołym niebem połączona z najnowszym wyposażeniem multimedialnym, doskonałym serwisem oraz znajomością potrzeb segmentu MICE gwarantuje udane szkolenie, bankiet czy też wytworną galę.

Cały świat przez cały rok 

Rejsy dla firm trwają najczęściej od 3-4 dni (tzw. mini cruise) do 7-10 dni, ale są też programy dwutygodniowe czy nawet 18 dniowe. Oferta jest całoroczna. Bez względu na sezon czy porę roku można podróżować po 7 kontynentach. Najatrakcyjniejsze rejony to Karaiby polecane zimą oraz Morze Śródziemne idealne na wiosnę i jesień. Poza tym, bardzo popularne są Fiordy Norweskie (sezonowo od czerwca do sierpnia) i destynacje egzotyczne tj. Alaska, Azja, Oceania, Ameryka Południowa czy też koło podbiegunowe i Antaarktyda.

Tylko niebanalne pomysły zbudują relację przekładającą się na sukces Twojej firmy!!!

Nie czekaj, zadzwoń! Chętnie wsłuchamy się w Twoje potrzeby.

Zobacz Galerię zdjęć lub wejdź na stronę www.superrejsy.pl

superrejsy 20

superrejsy 26

superrejsy 22

superrejsy 35

superrejsy 15

 


Realizacja ORTH Multimedia

Copyright © 2013. Agencja Extreme