tuv iso

Historia

EXTREME GROUP powstało w 2001 roku jako firma EXTREME GROUP Tomasz Szumski i była kontynuacją firmy założonej w roku 1995. Inspiracją była wspólna pasja i przyjaźń Pawła Frądczaka i Tomasza Szumskiego. Od samego początku działalność firmy ukierunkowana była na organizację imprez integracyjnych, w szczególności team buildingu z elementami konkurencji ekstremalnych. Konsekwentne realizowanie przyjętej strategii rozwoju przyczyniło się do zdobywania stopniowej pozycji na rynku. W roku 2005 r. nastąpił znaczący zwrot w historii przedsiębiorstwa. Wyodrębniona została spółka EXTREME GROUP Szumski, Nowak, Grządziel, która przejęła dotychczasowe obowiązki od istniejącej już EXTREME GROUP Tomasz Szumski. Ponadto, nowo założona firma rozszerzyła działalność handlową oraz szkoleniową. W ciągu wielu lat intensywnej obecności na rynku, firma znacznie poszerzyła swoją dotychczasową działalność, wzbogacając ofertę produktową, co zaowocowało rosnącą liczbą zadowolonych Klientów oraz wzrostem sprzedaży. W latach 2007 - 2012 powstały specjalistyczne marki zależne, które przejęły następujące obowiązki:

Extreme Group - organizacja imprez integracyjnych, team building.
Imprezy Plenerowe – organizacja imprez masowych, festynów, pikników.
Super Rejsy – organizacja wyjazdów motywacyjnych, rejsy wycieczkowe. 
Sklep Extreme – sprzedaż hurtowa i detaliczna sprzętu wspinaczkowego, turystycznego, chroniącego przed upadkiem z wysokości.
Safety Work – przeglądy i legalizacja sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości.

Decyzja stworzenia marek zależnych była konsekwencją przyjętej strategii rozwoju oraz trwałego kształtowania pożądanego wizerunku firmy w otoczeniu. Chcąc wzbogacić nasze przedsiębiorstwo o kolejne elementy doskonalenia jakości zdecydowaliśmy się na wprowadzenie systemu zarządzania, jakim jest ISO 9001:2000. W roku 2008 TUV SUD Management Service GmbH nagrodziła nasze wysiłki i wystawiła nam certyfikat jakości w zakresie: 

  • organizacja imprez integracyjnych, rekreacyjnych, masowych;
  • sprzedaż sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, sprzętu BHP oraz sprzętu sportowego; 
  • organizacja szkoleń specjalistycznych.

W roku 2012 zostaliśmy dystrybutorem amerykańskiego producenta sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości firmy Capital Safety, którego konsekwentnie próbujemy wprowadzić na rynek polski. 

Rok 2013 to stworzenie Agencji Extreme, która łączy wszystkie nasze produkty, usługi i jest odpowiedzialna za wizerunek marketingowy poszczególnych marek.

Przez szereg lat za swoją działalność otrzymaliśmy liczne dowody uznania w postaci wyróżnień, podziękowań i referencji. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy stale poszerzać naszą ofertę o kolejne, wysokiej jakości produkty i usługi pozwalające tworzyć projekty na najwyższym poziomie.


Realizacja ORTH Multimedia

Copyright © 2013. Agencja Extreme