tuv iso

Extreme Group

logo extreme

zip

 

 

 

 

 

 

Człowiek wobec potęgi przyrody nabiera pokory i odnajduje swoje miejsce we wszechświecie. Staje się odkrywcą niedostępnych zakątków i zdobywa nowe szczyty, które jeszcze wczoraj były nieosiągalne. To wszystko kształtuje jego wyobraźnię, daje mu siłę, by walczyć z własnymi niedoskonałościami i otwiera drogę do niezwykłych podróży w głąb siebie...

Będąc ekspertami w zakresie organizacji wyjazdów integracyjnych, team-buildingu i wyjazdów firmowych wiemy, jak odnaleźć wewnętrzną potrzebę odkrywania świata i zgłębiania tego, co nieznane. Dajemy okazję, by uciec, wyzwolić się choć na krótko, doświadczyć czegoś wyjątkowego. Porzucić swoje codzienne otoczenie, obowiązki, przyzwyczajenia i rutynę. Pozwalamy wyżyć się w skrajnym wysiłku i przypomnieć radość czerpaną z ruchu oraz panowania nad własnym ciałem.

Kilkunastoletnie doświadczenie skonfrontowane z praktyką oraz motywacja, by robić rzeczy coraz lepsze i trudniejsze pozwoliły nam jako jedynym w tej branży na uzyskanie Certyfikatu Jakości ISO 9001:2000. Stąd nacisk na bezwzględne wymagania jakościowe i bezpieczeństwo oraz świeże spojrzenie na realizowane przez nas projekty. Z radością wprowadzamy każdą nową konkurencję, niepowtarzalny pokaz, wieczór tematyczny czy koncert. Angażując się w powierzone zadania jesteśmy ich częścią, a osiągnięcie sukcesu jest naszym wspólnym celem. 

Tylko niebanalne pomysły zbudują relację przekładającą się na sukces Twojej firmy!!!

Nie czekaj, zadzwoń! Chętnie wsłuchamy się w Twoje potrzeby. 

Zobacz Galerię zdjęć lub wejdź na stronę www.extremegroup.pl

EXTREME GROUP Loty pod smiglowcem 3

EXTREME GROUP Rafting 1

EXTREME GROUP Zjazd komandoski 1

EXTREME GROUP Kolejka amerykanska 17


Realizacja ORTH Multimedia

Copyright © 2013. Agencja Extreme